Каталог товарів

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт RoNi.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Виставка меблів MEBLE POLSKA 2018

Виставка меблів MEBLE POLSKA 2018
​Кожного року у м.Познань відбувається виставка меблів, де представлені Європейські фабрики Signal, Halmar, BRW, Camamebel, Forte, Taranko та багато інших відомих та геть не відомих виробників.

Кожного року у м.Познань відбувається виставка меблів, де представлені Європейські фабрики Signal, Halmar, BRW, Camamebel, Forte, Taranko та багато інших відомих та геть не відомих виробників.

Дата:06-09 Березень 2018 Польща, Познань

Якщо Вас цікавлять такі товари як Ліс, дерево, пиломатеріали, Меблі й інтер'єр і т.п., то міжнародна виставка MEBLE POLSKA саме те, що вам потрібно.

MEBLE POLSKA пройде 06-09 Березень 2018 року в місті Познань, Польща у виставковому центрі Poznań Congress Center. Організатор виставки, компанія MTP - Poznan International Fair Ltd - Miedzynarodowe Targi Poznanskie sp. z o.o., докладає всіх зусиль, щоб виставка стала ефективним інструментом просування бізнесу як для учасників, так і для відвідувачів.