Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 50 x 50 x 50 см
Журнальний столик ACUNA S, біла мармурова стільниця
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
розміри: 50/50/50 см, матеріал: спечена / порошково пофарбована сталь, колір: білий мармур / чорний
| Тип | Журнальний стіл |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Форма | Круглий |
| Матеріал стільниці | сталь фарбована |
| Ширина, см | 50 см |
| Довжина, см | 50 см |
| Висота, см | 50 см |
| Країна виробник | Польща |


