(097) 618-79-09 (063) 367-77-98
uk ru

Новини, статті та огляди

Як вибрати стиль меблів?

Коротка інструкція на тему «Стилі меблів»

Скандинавський стиль можна зробити із компанією #roni

Скандинавський стиль можна зробити із компанією #roni Не пропускаємо #АКЦІЇ -Столи (від 1900 грн)

Як обрати письмовий стіл для школяра

Щоб зберегти правильну поставу дитини, глибина робочої поверхні столу повинна бути 60-80 см а ширина не менше ніж 100 см. посадіть дитину за стіл, якщо його зігнуті ноги находяться під прямим кутом і торкаються підлоги а лікті вільно знаходяться на стільниці то стіл відповідає зросту дитини. Велике значення має місткість столу ...

Переваги інтернет-магазину меблів

Найважливішим фактором звичайно-ж являється ціна товару. Вона завжди нижча, ніж ціна на аналогічні товари в звичайних магазинах. Це обумовлено витратами на продавців, оренду приміщення і.т.п. Для інтернет-підприємців витрати на реалізацію товару трохи нижче, ніж в традиційній торгівлі. Дуже зручний той факт, що товари в інтернет ...

Виставка меблів MEBLE POLSKA 2018

​Кожного року у м.Познань відбувається виставка меблів, де представлені Європейські фабрики Signal, Halmar, BRW, Camamebel, Forte, Taranko та багато інших відомих та геть не відомих виробників.

Як правильно доглядати за меблями

Меблі, як і будь-який інший предмет домашнього вжитку, вимагають постійної уваги і ретельного догляду. Перш за все, для правильного зберігання меблів в хорошому стані необхідно відповідне середовище.

Як правильно вибрати обідній стіл?

Обідній стіл зі стільцями є важливим доповненням Вашого будинку, також він служить для святкування незліченних важливих життєвих подій. Для початку, форма вашої кімнати буде диктувати, яку форму столу ви повинні вибрати.