Каталог товарів

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт roni.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Вітрини, стелажі, книжкові шафи

Код товару

Назва товару

Ціна

Код товару: 9136

Стелаж Olsen A Signal Дуб/Темно-коричневий

Стелаж Olsen A Signal Дуб/Темно-коричневий - стильна і функціональна модель з 4-а відкритими полицями, яка відмінно доповнить інтер'єри, оформлені в сучасних стилях. Стійкий і функціональний стелаж підійде для вітальні або офісу.

Країна виробник: Польща

1 601 грн. Товар є в наявності

Код товару: 9116

Стелаж Signal Loras R1 Дуб/Чорний

Стелаж Signal Loras R1 Дуб/Чорний - це стильний і функціональний предмет меблів, який ідеально підходить для інтер'єру, оформленого в стилі лофт.

Країна виробник: Польща

11 796 грн. Товар під замовлення 7-14 днів

Код товару: 9118

Стелаж Signal Loras R2 Дуб/Чорний

Стелаж Signal Loras R2 Дуб/Чорний - це стильний і функціональний предмет меблів, який ідеально підходить для інтер'єру, оформленого в стилі лофт.

Країна виробник: Польща

9 421 грн. Товар під замовлення 7-14 днів

Код товару: 9119

Стелаж Signal Matis A Дуб

Стелаж Signal Matis A Дуб - стильна і функціональна модель з 4-а відкритими полками, яка відмінно доповнить інтер'єри, оформлені в сучасних стилях.

Країна виробник: Польща

1 483 грн. Товар під замовлення 7-14 днів

Код товару: 9135

Стелаж Olsen A Signal Білий/Дуб

Стелаж Olsen A Signal Білий/Дуб - стильна і функціональна модель з 4-а відкритими полицями, яка відмінно доповнить інтер'єри, оформлені в сучасних стилях. Стійкий і функціональний стелаж підійде для вітальні або офісу.

Країна виробник: Польща

1 601 грн. Товар під замовлення 7-14 днів

Код товару: 9168

Стелаж Signal Tablo R3 Дуб/Темно-коричневий

Стелаж Signal Tablo R3 Дуб/Темно-коричневий - стильна і елегантна модель, яка привертає увагу сучасним дизайном і високою якістю виконання. Стелаж ідеально доповнить вітальні, кабінети або офіси оформлені в стилях лофт, мінімалістичний.

Країна виробник: Польща

1 530 грн. Товар під замовлення 7-14 днів

Код товару: 9170

Стелаж Signal Tablo R4 Дуб/Темно-коричневий

Стелаж Signal Tablo R4 Дуб/Темно-коричневий - стильна і елегантна модель, яка привертає увагу сучасним дизайном і високою якістю виконання. Стелаж ідеально доповнить вітальні, кабінети або офіси оформлені в стилях лофт, мінімалістичний.

Країна виробник: Польща

1 957 грн. Товар під замовлення 7-14 днів

Код товару: 9171

Стелаж Signal Tablo R5 Дуб/Темно-коричневий

Стелаж Signal Tablo R5 Дуб/Темно-коричневий - стильна і елегантна модель, яка привертає увагу сучасним дизайном і високою якістю виконання. Стелаж ідеально доповнить вітальні, кабінети або офіси оформлені в стилях лофт, мінімалістичний.

Країна виробник: Польща

2 360 грн. Товар під замовлення 7-14 днів