Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 60 x 120 x 40 см
Журнальний столик FROST L1 дуб альпійський / білий 60х120 FROSTL1
Товар під замовлення , 21 робочий день
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Кавовий столик Frost L1 - ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату вишуканий дизайн.
| Тип | Журнальний стіл |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Ширина, см | 60 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 40 см |
| Країна виробник | Польща |

