Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 60 x 120 x 40 см
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Стіл журнальний OLIMPIA HALMAR - стильний журнальний столик польської компанії Halmar з прямокутною стільницею з прозорого гнутого скла товщиною 12 мм, що переходить в похилі ніжки c металевими опорами.
| Матеріал стільниці | Скло |
| Тип | Журнальний стіл |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Ширина, см | 60 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 40 см |
| Країна виробник | Польща |
