з 22 квітня по 30 квітня 2026 року
Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 47 x 47 x 50 см
Журнальний столик SCARLET II Чорний / Хром
Товар під замовлення , 21 робочий день
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
| Матеріал стільниці | Скло |
| Тип | Журнальний стіл |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Форма | Круглий |
| Ширина, см | 47 см |
| Довжина, см | 47 см |
| Висота, см | 50 см |
| Країна виробник | Польща |
