Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 105 x 100-168 x 86 -100 см
Крісло AMORE, сіре
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Крісло реклайнер AMORE від польського виробника HALMAR. Матеріал виготовлення: каркас-дерево, метал. Оббивка-тканина. М'яке крісло з функцією електро-реклайнера – це втілення комфорту та стилю. Завдяки функції реклайнера, крісло дозволяє плавно відкидатися, забезпечуючи ідеальне положення для відпочинку та розслаблення, читання, перегляд телевізора або відпочинок після важкого дня. М'яка оббивка з тканини дарує затишок та комфорт, а шикарний колір крісла надає йому елегантного та сучасного вигляду, який легко впишеться у будь-який інтер'єр. Ергономічна посадка крісла підтримує правильне положення тіла, що є особливо важливим для тривалого сидіння, забезпечуючи максимальний комфорт. Сидіння прикрашене декоративною прошивкою, що додає крісло вишуканості та підкреслює увагу до деталей. Це крісло – відмінний вибір для тих, хто цінує не лише стиль, а й функціональність в інтер'єрі.
| Тип | Крісла |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Ніша для білизни | Немає |
| Вид | Розкладні |
| Механізм трансформації | Релакс |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Ширина, см | 105 см |
| Глибина, см | 100 - 168 см |
| Висота, см | 86 - 100 см |
| Вага, кг | 43000 |
| Країна виробник | Польща |













