з 21 квітня по 30 травня 2026 року
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Функціональне, неординарне крісло RoNi Star є ідеальним рішенням для людей, які цінують оригінальні та стильні меблі.
Ця модель буде ідеально виглядати в різних стилях, як в класичних, так і більш сучасних. Крісло RoNi Star дуже якісно виготовлено, тому буде радувати Вас багато років. Крісло обшито оксамитовою тканиною, яка дуже м'яка і приємна на дотик. Каркас крісла з металу, пофарбованого в чорний матовий колір. Дуже стильно і красиво.
| Тип | Стілець |
| Вид | Кухонні |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Ніжки | Прямі |
| Спинка | Вигнута |
| Різьблені елементи | Немає |
| Матеріал оббивки | Велюр |
| Ширина, см | 51 см |
| Глибина, см | 42 см |
| Висота, см | 81 см |
| Країна виробник | КНР |
