Країна виробник: Україна
ШхГхВ: 210 x 197 x 61 -84 см
Код виробника: 3209
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Ліжко 180 (каркас) СОНАТА Гербор - зручне двоспальне ліжко модульної системи Sonata від фабрики Gerbor-холдинг для спальні. Меблі Соната характеризуються вишуканим дизайном цоколів, карнизів і дверцят, стеклами з фрезерованими краями і витонченими патинованими ручками.
| Колекція | Система Соната Гербор |
| Ніша для білизни | Немає |
| Наявність узголів | Є |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Розмір спального місця | 180 см x 200 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ширина, см | 210 см |
| Глибина, см | 197 см |
| Висота, см | 61 - 84 см |
| Країна виробник | Україна |
