Країна виробник: Україна
ШхГхВ: 166 x 22 x 74 см
ШхДхВ: 166 x 206 x 74 см
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Ліжко двоспальне, зі спальним місцем 160х200 см, обладнане прямокутним узголів'ям.
У виготовленні корпусу даного виробу використовується високоякісна ламінована ДСП товщиною 16 і 22 мм, МДФ 22 мм і матова плівка ПВХ.
Зверніть увагу! Матрац і підстава під матрац в комплект ліжка не входять, купуються вони окремо.
| Колекція | Сandy Blonski |
| Ніша для білизни | Немає |
| Наявність узголів | Є |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Матеріал оббивки | Немає |
| Підйомний механізм | нема |
| Вид | Нерозкладний |
| Основа під матрац | Немає |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ширина, см | 166 см |
| Довжина, см | 206 см |
| Глибина, см | 22 см |
| Висота, см | 74 см |
| Країна виробник | Україна |

Код товару: 19851
Вітальня Сandy 1 Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
36 620 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19852
Вітальня Сandy 2 Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
33 518 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19843
Вітрина навісна Candy G Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
6 568 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19848
Дзеркало Candy O Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
2 424 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19834
Комод Candy B Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
11 912 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19835
Комод Candy C Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
6 251 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19836
Комод Candy D Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
9 852 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19844
Пенал Candy I Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
6 274 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19840
Пенал-вітрина Candy F Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
9 716 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19841
Пенал-вітрина Candy H Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
6 816 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19842
Пенал-вітрина низький Candy E Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
7 655 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19845
Полка навісна Candy P Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
1 586 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19846
Полка навісна Candy Q Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
1 767 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19847
Стіл обідній Candy S Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
5 730 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19850
Столик журнальний Candy K Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
2 604 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19832
Тумба RTV Candy A Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
6 885 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19833
Тумбочка приліжкова Candy J Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
2 401 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19837
Шафа Candy L Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
11 029 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19839
Шафа Candy N Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
18 684 грн. Товар під замовлення
Код товару: 19838
Шафа Candy М Blonski дуб крафт табако/білий матовий
Країна виробник: Україна
13 022 грн. Товар під замовлення