Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 62 x 64 x 91 -99 см
Обертове крісло CLIO бежеве
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло CLIO від польського виробника Halmar. Матеріал виготовлення: каркас-метал, пластик. Оббивка-тканина. Ергономічне офісне крісло створене для комфортної та продуктивної роботи протягом усього дня. Сучасний дизайн та продумана система регулювань дозволяють налаштувати крісло індивідуально під користувача, забезпечуючи правильну підтримку спини та зручну посадку. Крісло оснащене базовим механізмом, що забезпечує комфортне відхилення під час відпочинку. Регульована висота допомагає підтримувати природне положення хребта. Оббивка виконана з м'якої тканини, що забезпечує гарну вентиляцію та приємні тактильні відчуття.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина |
| Максимальне навантаження на крісло | 100 кг |
| Ширина, см | 62 см |
| Глибина, см | 64 см |
| Висота, см | 91 - 99 см |
| Вага, кг | 11000 |
| Країна виробник | Польща |

