Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 66 x 66 x 108 -116 см
Обертове крісло SAILOR, бежеве
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло SAILOR від польського виробника HALMAR. Матеріали виготовлення; каркас-метал, пластик. Оббивка-тканина. Практичне та стильне офісне крісло, яке чудово підійде для щоденної роботи. Міцний каркас з металу та пластику забезпечує надійність конструкції та стійкість при експлуатації. Крісло оснащене механізмом TILT, який дозволяє вільно відхилятися назад, забезпечуючи комфорт під час роботи та короткого відпочинку. Також механізм дозволяє регулювати висоту сидіння, адаптуючи крісло під зростання користувача. Оббивка виконана з тканини LINO, що відрізняється зносостійкістю, приємною текстурою та гарною повітропроникністю. Спинка з декоративною прошивкою надає кріслу акуратного і сучасного вигляду, підкреслюючи його стиль і увагу до деталей. Завдяки поєднанню комфорту, функціональності та універсального дизайну крісло стане чудовим рішенням для офісу чи домашнього робочого простору.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для керівників |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина |
| Максимальне навантаження на крісло | 120 кг |
| Ширина, см | 66 см |
| Глибина, см | 66 см |
| Висота, см | 108 - 116 см |
| Країна виробник | Польща |

