Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 55 x 60 x 75 -85 см
Офісне крісло TALON світло-бежевого кольору
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло TALON сірий, світло-бежевий, рожевий від польського виробника Halmar. Матеріал виготовлення: карас-метал. Оббивка-тканина. Офіс - це місце, де ми проводимо значну частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло в оригінальному дизайні додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів – це довговічність, стильність та функціональність. Дана модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету оформленого в сучасному чи стилі гламур. Стильне крісло оснащене механізмом піастру з прогумованими коліщатками. Сидіння та спинка обшиті якісною тканиною.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина |
| Максимальне навантаження на крісло | 100 кг |
| Ширина, см | 55 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Висота, см | 75 - 85 см |
| Вага, кг | 10000 |
| Країна виробник | Польща |









