Країна виробник: Польща
Офісний стілець ALISTER сірий/чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для керівників |
| Механізм регулювання висоти | Оснащене підйомним механізмом |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина |
| Максимальне навантаження на крісло | 120 кг |
| Глибина, см | 80 см |
| Висота, см | 129 - 134 см |
| Країна виробник | Польща |




