Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 65 x 60 x 110 -120 см
Офісний стілець BLOOM сірий/чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для дітей |
| Механізм регулювання висоти | Оснащене підйомним механізмом |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина мембранна |
| Ширина, см | 65 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Висота, см | 110 - 120 см |
| Вага, кг | 14000 |
| Країна виробник | Польща |







