Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 67 x 70 x 129 -138 см
Офісний стілець BOOSTER чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло BOOSTER від польського виробника Halmar. Матеріал виготовлення: каркас-метал, пластик. Оббивка-тканина. Ергономічне офісне крісло створене для комфортної та продуктивної роботи протягом усього дня. Сучасний дизайн та продумана система регулювань дозволяють налаштувати крісло індивідуально під користувача, забезпечуючи правильну підтримку спини та зручну посадку. Крісло оснащене механізмом MULTIBLOCK, який дозволяє фіксувати спинку в кількох положеннях та забезпечує комфортне відхилення під час відпочинку. Регульована висота спинки і точки опори, що настроюються, допомагають підтримувати природне положення хребта. Для максимальної зручності передбачені регульовані підлокітники та підголовник, а також система підвіски, яка робить посадку більш м'якою та комфортною. Оббивка виконана з поєднання тканини та сітки, що забезпечує гарну вентиляцію та приємні тактильні відчуття.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для керівників |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина |
| Максимальне навантаження на крісло | 120 кг |
| Ширина, см | 67 см |
| Глибина, см | 70 см |
| Висота, см | 129 - 138 см |
| Вага, кг | 19000 |
| Країна виробник | Польща |



