Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 74-77 x 70 x 129 -135 см
Офісний стілець CHAVEZ чорного кольору
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Тип | Крісла для керівників |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Матеріал сидіння та спинки | Екошкіра |
| Регулювання | Регулювання ручок |
| Максимальне навантаження на крісло | 120 кг |
| Ширина, см | 74 - 77см |
| Глибина, см | 70 см |
| Висота, см | 129 - 135 см |
| Вага, кг | 30000 |
| Країна виробник | Польща |






