Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 80 x 74 x 111 -117 см
Офісний стілець CYBORG чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло CYBORG від польського виробника HALMAR. Матеріал виготовлення: каркас-метал, пластик. Оббивка-тканина. Офісне крісло з продуманими функціями для максимального комфорту та підтримання правильної постави протягом усього робочого дня. Це крісло поєднує стильний дизайн, ергономічні особливості і високу якість матеріалів. Крісло оснащене функцією MULTIBLOCK, яка дозволяє фіксувати спинку в кількох положеннях, забезпечуючи підтримку у будь-яких робочих позах та сприяючи розслабленню м'язів спини. Підлокітники крісла можна регулювати по висоті, що дозволяє підлаштувати їх під індивідуальні уподобання та зняти навантаження з плеч та рук. Завдяки регулюванню точки опори для спини, ви можете налаштувати крісло так, щоб воно забезпечувало оптимальну підтримку для поперекової області, сприяючи збереженню правильної постави. Оббивка крісла виконана в поєднанні тканини та сітки, що забезпечує комфорт та відмінну вентиляцію. Сітчаста спинка запобігає перегріву, створюючи відчуття свіжості та комфорту, навіть при тривалому сидінні. Це офісне крісло стане чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт, функціональність та стиль. Воно допомагає створити зручний робочий простір та підтримує ваше здоров'я протягом усього робочого дня.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина+сітка |
| Максимальне навантаження на крісло | 150 кг |
| Ширина, см | 80 см |
| Глибина, см | 74 см |
| Висота, см | 111 - 117 см |
| Вага, кг | 23000 |
| Країна виробник | Польща |







