Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 52 x 65 x 116 -126 см
Офісний стілець DUKE чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло DUKE від польського виробника HALMAR. Матеріали виготовлення; каркас-метал, пластик. Оббивка-тканина. Сучасне офісне крісло, що поєднує комфорт, практичність та ергономічний дизайн. Каркас виконаний з металу та міцного пластику, що забезпечує надійність конструкції та тривалий термін експлуатації. Крісло оснащене механізмом TILT нахилу, що дозволяє вільно відхилятись назад і розслаблятися під час роботи. Точка опори спини забезпечує додаткову підтримку поперекового відділу, допомагаючи підтримувати правильну поставу та знижуючи навантаження на хребет. Оббивка виконана з мембранної тканини та сітки, які добре пропускають повітря, забезпечуючи комфорт та запобігаючи перегріву навіть при тривалому використанні. Крісло стане чудовим рішенням для офісу або домашнього робочого простору, забезпечуючи зручність протягом усього робочого дня.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Максимальне навантаження на крісло | 120 кг |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина+сітка |
| Ширина, см | 52 см |
| Глибина, см | 65 см |
| Висота, см | 116 - 126 см |
| Вага, кг | 9000 |
| Країна виробник | Польща |

