Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 64 x 76 x 115 -123 см
Офісний стілець MAXWEL чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло MAXWEL від польського виробника HALMAR. Матеріали виготовлення; каркас-метал, пластик. Оббивка-, екошкіра, тканина. Практичне та стильне офісне крісло, яке поєднує комфорт, надійність та сучасний дизайн. Каркас виготовлений з металу та міцного пластику, що забезпечує стійкість конструкції та тривалий термін служби. Крісло оснащене механізмом MULTIBLOCK, що дозволяє регулювати та фіксувати кут нахилу спинки в кількох положеннях, а також налаштовувати жорсткість хитання. Це допомагає вибрати найбільш зручне положення для роботи чи відпочинку. Оббивка виконана з екошкіри та тканини, що надає кріслом презентабельний зовнішній вигляд та забезпечує комфорт при використанні. Матеріали відрізняються зносостійкістю та простотою у догляді. Завдяки поєднанню функціональності, зручності та універсального дизайну крісло відмінно підійде як для офісного простору, так і домашнього робочого місця.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для керівників |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Максимальне навантаження на крісло | 120 кг |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина мембранна |
| Ширина, см | 64 см |
| Глибина, см | 76 см |
| Висота, см | 115 - 123 см |
| Вага, кг | 17500 |
| Країна виробник | Польща |

