Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 68 x 65 x 115 -125 см
Офісний стілець SCOT чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло SCOT від польського виробника HALMAR. Матеріали виготовлення; каркас-метал, пластик. Оббивка-тканина. Практичне та стильне офісне крісло, яке чудово підійде для щоденної роботи. Міцний каркас з металу та пластику забезпечує надійність конструкції та стійкість при експлуатації. Крісло оснащене механізмом TILT, який дозволяє вільно відхилятися назад, забезпечуючи комфорт під час роботи та короткого відпочинку. Також механізм дозволяє регулювати висоту сидіння, адаптуючи крісло під зростання користувача плюс регульовані підлокітники. Оббивка-тканина, сітка. Завдяки поєднанню комфорту, функціональності та універсального дизайну крісло стане чудовим рішенням для офісу чи домашнього робочого простору.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина |
| Максимальне навантаження на крісло | 120 кг |
| Ширина, см | 68 см |
| Глибина, см | 65 см |
| Висота, см | 115 - 125 см |
| Вага, кг | 13000 |
| Країна виробник | Польща |

