з 22 квітня по 30 квітня 2026 року
Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 90 x 160-200 x 75 см
Стіл обідній розкладний MONACO 160(200)*90 бежевий травертин
Товар під замовлення , 21 робочий день
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Стіл Monaco – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату вишуканий дизайн.
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 10 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Матеріал корпуса | ДСП+шпон |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 160 - 200 см |
| Висота, см | 75 см |
| Країна виробник | Польща |





