Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 120 x 120 x 76 см
Круглий стіл GARET, білий мармур / чорний (2 шт. = 1 шт.)
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Стільниця : кругла, виготовлена з міцного спеченого кварцу з білим мармуровим покриттям . Вона стійка до подряпин, вологи та тепла, а її тонкі мармурові прожилки додають розкішного вигляду. Ніжка : центральна, конічна , виготовлена з чорної сталі з порошковим покриттям . Вона забезпечує стійкість, а її геометрична форма підкреслює сучасний характер столу.
Стіл Garet ідеально поєднується як із сучасним, так і з класичним інтер'єром. Його компактний дизайн робить його ідеальним для їдальні, кухні чи стильного кафе.
розміри: 120/76 см, матеріал: спечена / порошково пофарбована сталь, колір: стільниця - білий мармур, ніжки - чорний
| Матеріал корпуса | Метал |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 4 |
| Особливості | Немає |
| Матеріал стільниці | Аглометат |
| Ширина, см | 120 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Країна виробник | Польща |




