Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 62 x 65 x 101 -111 см
ШхДхВ: 62 x 62 x 101 -111 см
Офісний стілець ORCANO чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Офісне крісло ORCANO від польського виробника HALMAR. Матеріал виготовлення: каркас-метал, пластик. Оббивка-тканина. Офісне крісло з механізмом TILT - це відмінне рішення для комфортної та продуктивної роботи. Його ергономічний дизайн та функціональні особливості забезпечують підтримку та зручність протягом усього дня, а стильний зовнішній вигляд ідеально впишеться у будь-який офіс. Цей механізм дозволяє нахиляти спинку крісла та фіксувати її в кількох положеннях, що дає можливість підлаштувати крісло під індивідуальні уподобання та створити оптимальне положення для роботи чи відпочинку. Крісло оснащене регульованою точкою опори для спини, що дозволяє налаштувати крісло так, щоб воно забезпечувало найбільшу підтримку для попереку та спини, сприяючи правильній поставі та комфорту. Спинка крісла виконана з сітки, що забезпечує відмінну вентиляцію, запобігаючи перегріву та створюючи комфортну атмосферу навіть при тривалому сидінні. Сидіння обшите тканиною, яка приємна на дотик і стійка до зношування. Це офісне крісло стане чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт та функціональність. Воно допомагає створити зручне робоче місце, підтримуючи вашу поставу і знижуючи втому.
| Корпус | Хрестовина з роликами |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Механізм регулювання висоти | Механізм мультиблок |
| Максимальне навантаження на крісло | 120 кг |
| Матеріал сидіння та спинки | Тканина+сітка |
| Ширина, см | 62 см |
| Довжина, см | 62 см |
| Глибина, см | 65 см |
| Висота, см | 101 - 111 см |
| Вага, кг | 9000 |
| Країна виробник | Польща |








