Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 90 x 90 x 77 см
ШхДхВ: 90 x 160-240 x 77 см
Розкладний стіл BENJAMIN, бежевий / кашемір
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
| Матеріал корпуса | Метал |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні комплекти |
| Кількість персон | 8 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 160 - 240 см |
| Глибина, см | 90 см |
| Висота, см | 77 см |
| Країна виробник | Польща |


