Країна виробник: Польща
ШхГхВ: 90 x 90 x 77 см
ШхДхВ: 90 x 160-200 x 77 см
Розкладний стіл BRANDON 160-200/90 см кашемір/кремонський дуб
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Виготовлений з ламінованого меблевого картону, стіл міцний і легко чиститься. Його найбільшою перевагою є функція розкладання, що дозволяє легко регулювати його розмір відповідно до ваших потреб – від щоденних обідів до великих зустрічей з родиною чи друзями.
Відмінним елементом дизайну є Х-подібні ніжки, які надають йому сучасного, але водночас міцного вигляду. Ця приваблива деталь відрізняє Brandon від класичних моделей.
Ідеальний вибір для тих, хто шукає стильний, практичний стіл у модних кольорах.
розміри: 160-200/90/77, розкладний стіл, матеріал: ламінована меблева дошка, колір: кашемір - дуб кремона
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 8 |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Матеріал корпуса | ДСП ламінована |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 160 - 200 см |
| Глибина, см | 90 см |
| Висота, см | 77 см |
| Країна виробник | Польща |





