Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 100 x 160-200 x 77 см
Розкладний стіл CALYPSO, натуральний (2 шт. = 1 шт.)
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Практична функція розширення дозволяє легко збільшити поверхню стільниці, що робить стіл придатним як для щоденного використання, так і для сімейних святкувань чи зустрічей з друзями.
Центральна конічна ніжка є виразним елементом дизайну. Виготовлена з МДФ та оброблена натуральним шпоном, вона утворює єдине ціле зі стільницею, підкреслюючи мінімалістичний та елегантний стиль виробу. Стабільна основа забезпечує комфорт, надаючи столу сучасного, скульптурного вигляду.
Природний колір усього виробу означає, що стіл привносить тепло та позачасову естетику в інтер'єр, ідеально доповнюючи скандинавський, сучасний або японський стилі.
розміри: 160-200/100/77 см, розкладний стіл, матеріал: МДФ + натуральний шпон, колір: стільниця - натуральний, ніжка - натуральний
| Матеріал стільниці | МДФ + шпон |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні комплекти |
| Кількість персон | 6 |
| Матеріал корпуса | МДФ +Шпон |
| Ширина, см | 100 см |
| Довжина, см | 160 - 200 см |
| Висота, см | 77 см |
| Країна виробник | Польща |

