Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 100 x 200-300 x 78 см
Розкладний стіл EVEREST, натуральний дуб, матовий (3 шт. = 1 шт.)
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Прямокутна стільниця, виготовлена з меблевого щита, покритого натуральним дубовим шпоном, захоплює своїм теплим, природним відтінком та виразною деревною текстурою. Природний колір підкреслює позачасовий характер столу та робить його ідеальним доповненням як до сучасного, так і до більш класичного інтер'єру.
Однією з найбільших переваг моделі Everest є її розсувна функція. Стіл можна розкласти до дуже великих розмірів, що дозволить легко вмістити більшу кількість гостей. Це ідеальне рішення для сімейних свят, відпусток або світських зустрічей, коли потрібно більше місця за столом.
Відмінним елементом дизайну є дві великі циліндричні ніжки, які надають виробу сучасного дизайнерського вигляду. Виготовлені з меблевого щита, обробленого натуральним дубовим шпоном, вони утворюють єдине ціле зі стільницею, а їхня масивна форма забезпечує стійкість і міцність усієї конструкції.
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 12 |
| Матеріал стільниці | Шпон натуральний |
| Матеріал корпуса | МДФ +Шпон |
| Ширина, см | 100 см |
| Довжина, см | 200 - 300 см |
| Висота, см | 78 см |
| Країна виробник | Польща |



