Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 90 x 160-220 x 78 см
Розкладний стіл FANIS, натуральний / чорний (3 шт. = 1 шт.)
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Міцні сталеві ніжки з порошковим покриттям надають йому сучасного характеру та забезпечують стійкість, а чорне або натуральне покриття дозволяє налаштувати стіл відповідно до ваших індивідуальних уподобань. Завдяки універсальній формі він добре підійде як для їдальні, так і для офісного простору, створюючи стильне та комфортне місце для зустрічей.
розміри: 160-220/90/78 см, розкладний стіл, матеріал: МДФ + натуральний шпон (дуб) / сталь з порошковим покриттям, колір: стільниця - натуральний, ніжки - чорні / натуральні
| Матеріал корпуса | Метал |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 8 |
| Матеріал стільниці | Шпон натуральний |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 160 - 220 см |
| Висота, см | 78 см |
| Країна виробник | Польща |







