Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 120 x 120-210 x 77 см
Розкладний стіл FARGO, стільниця - горіх, ніжки - горіх (2 шт. = 1 шт.)
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Стільниця, виготовлена з МДФ з оздобленням з натурального шпону волоського горіха, вирізняється теплим деревним відтінком та виразним візерунком текстури. Природна кольорова гама надає виробу позачасового характеру та робить стіл ідеальним як для сучасного, так і для більш класичного інтер'єру.
Унікальною особливістю столу є його основа – цільний шматок, виготовлений з шпонованого МДФ та оздоблений декоративними рейками. Вертикальні рейок надають конструкції виразної структури та підкреслюють елегантний дизайнерський характер виробу, зберігаючи водночас цілісність із теплим горіховим кольором усієї форми.
Fargo – це стіл, який поєднує функціональність з вишуканими деталями. Його гармонійна форма та натуральні кольори роблять його стильним та практичним доповненням до будь-якої їдальні чи вітальні.
| Матеріал корпуса | МДФ |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 8 |
| Матеріал стільниці | Шпон натуральний |
| Ширина, см | 120 см |
| Довжина, см | 120 - 210 см |
| Висота, см | 77 см |
| Країна виробник | Польща |

