Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 100 x 200-280 x 77 см
Розкладний стіл FIESTA 200-280x100x77 см, натуральний дуб/чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Стільниця виготовлена з МДФ з дубовими рейками товщиною 5 мм, що надає їй природного характеру та виняткової міцності. Краї посилені масивом деревини, що тонко підкреслює майстерність виготовлення виробу. Весь виріб оброблений натуральним дубовим кольором, що чудово підкреслює деревну текстуру та додає тепла інтер'єру.
Чорні букові ніжки додають дизайну нотку сучасної елегантності, створюючи вражаючий контраст, який привертає увагу та надає столу особливого вигляду. Завдяки своїй розсувній функції, Fiesta легко адаптується до різних подій – від повсякденних обідів до великих сімейних чи світських зустрічей.
Це предмет меблів, який не тільки виглядає красиво, але й, перш за все, запрошує вас проводити час разом.
| Матеріал корпуса | Дерево |
| Матеріал стільниці | МДФ + дерево |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 12 |
| Ширина, см | 100 см |
| Довжина, см | 200 - 280 см |
| Висота, см | 77 см |
| Країна виробник | Польща |







