Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 90 x 180-260 x 76 см
Розкладний стіл FORUM, чорний мармур / чорний (3 шт. = 1 шт.)
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Стільниця виготовлена зі спеченого чорного мармуру, що надає їй розкішного вигляду та стійкості до подряпин і високих температур. Розсувна конструкція столу робить його ідеальним як для щоденного використання, так і для великих зібрань за спільною трапезою.
Стіл Forum – ідеальне рішення для тих, хто цінує мінімалістичний, елегантний стиль, який гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр.
розміри: 180-260/90/76 см, розсувний стіл, матеріал: спечена / порошково пофарбована сталь, колір: стільниця - чорний мармур, ніжки - чорні
| Матеріал корпуса | Метал |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 8 |
| Матеріал стільниці | Аглометат |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 180 - 260 см |
| Висота, см | 76 см |
| Країна виробник | Польща |







