Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 75 x 120-160 x 79 см
Розсувна стільниця GIZMO - дуб арсенал, ніжки - дуб арсенал (2 шт. = 1 шт.)
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Стільниця, виготовлена з ламінованого меблевого щита кольору Artisan Oak, вирізняється теплим, натуральним тоном та виразною деревною текстурою. Такий декор створює затишну атмосферу та доповнює як світлі, так і більш класичні інтер'єри.
Стіл має практичну функцію розкладання, яка дозволяє легко збільшити площу стільниці. Це ідеальне рішення для сімейних зустрічей, свят або відвідування гостей, коли потрібен додатковий стільничний простір.
Чотири міцні ніжки одного кольору дуба ручної роботи забезпечують структурну стабільність та цілісний, гармонійний вигляд. Завдяки своєму простому, традиційному дизайну, стіл Gizmo є універсальним вибором – функціональним, довговічним та легко поєднується з різними стилями інтер'єру.
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 6 |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Матеріал корпуса | ДСП ламінована |
| Ширина, см | 75 см |
| Довжина, см | 120 - 160 см |
| Висота, см | 79 см |
| Країна виробник | Польща |

