Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 77 x 120-158 x 77 см
Розсувний стіл WILSON, стільниця - дуб арсенал / чорний, ніжки - дуб арсенал / чорний
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
| Матеріал корпуса | ДСП |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 4 |
| Ширина, см | 77 см |
| Довжина, см | 120 - 158 см |
| Висота, см | 77 см |
| Країна виробник | Польща |


