з 22 квітня по 30 квітня 2026 року
Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 90 x 180-230 x 76 см
Стіл обідній розкладний LORETO CERAMIC Бронзовий Ossido Bruno / Дуб Діаметр 180(230)X90
Товар під замовлення , 21 робочий день
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Розміри 180(230)X90
стільниця: загартоване скло+італійська кераміка Ossido Bruno, бронзовий матовий, каркас: дуб
Продукція Signal поставляється в оригінальному упакуванні разом із детальною інструкцією та всім необхідним комплектом інструментів, забезпечуючи можливість самостійного складання без зайвих зусиль.
| Матеріал корпуса | Дерево |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 10 |
| Матеріал стільниці | мдф+кераміка |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 180 - 230 см |
| Висота, см | 76 см |
| Країна виробник | Польща |




