з 22 квітня по 30 квітня 2026 року
Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 90 x 160-240 x 76 см
Стіл обідній розкладний MONCLER CERAMIC Чорний Sahara
Товар під замовлення , 21 робочий день
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Розміри 160(240)x90x76
стільниця: загартоване скло+італійська кераміка Sahar Noir, чорний матовий, каркас: метал, нержавіюча сталь
Продукція Signal поставляється в оригінальному упакуванні разом із детальною інструкцією та всім необхідним комплектом інструментів, забезпечуючи можливість самостійного складання без зайвих зусиль.
| Матеріал корпуса | Метал |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 12 |
| Матеріал стільниці | Скло+Кераміка |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 160 - 240 см |
| Висота, см | 76 см |
| Країна виробник | Польща |






