з 21 квітня по 21 травня 2026 року
Країна виробник: Малайзія
ШхГхВ: 43 x 41 x 90 см
Стілець MiLa RoN iможе стати Вашим постійним супутником за обіднім столом у колі близьких.
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
С
Стілець MiLa- красивий, стьобаний стілець, оббитий оксамитовою тканиною бежевого кольору.
ОСНОВА МЕТАЛ З МАТОВИМ ПОКРАЩЕНИМ ПОКРИТТЯМ,можливий в чорному та білому кольорі
(Навантаження до 120 кг)
ТКАНИНА МЕБЕЛЬНА МИЮЧА, СТІЙКА ДО UF ПРОМЕНІВ
(найвища категорія)
| Тип | Стілець |
| Вид | Кухонні |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Ніжки | Прямі |
| Спинка | Пряма |
| Різьблені елементи | Немає |
| Матеріал оббивки | Велюр |
| Ширина, см | 43 см |
| Глибина, см | 41 см |
| Висота, см | 90 см |
| Країна виробник | Малайзія |










