Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 90 x 160 x 76 см
Стільниця CLEMENTE - білий мармур, ніжки - золото
Товар на замовлення. Термін доставки - до 21 робочих днів
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Його прямокутна форма із закругленими краями випромінює витонченість, а золотисті ніжки додають неповторного блиску. Стільниця кольору мармуру доповнює дизайн, надаючи столу не лише естетичну привабливість, але й довговічність. Нехай Clemente стане серцем вашого простору, де стиль поєднується з функціональністю, створюючи неповторну атмосферу елегантності.
розміри: 160/90/76/120 см; матеріал: спечена / нержавіюча сталь, колір: стільниця - білий мармур, ніжки - золото
| Матеріал корпуса | Метал |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 6 |
| Особливості | Немає |
| Матеріал стільниці | Аглометат |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 160 см |
| Висота, см | 76 см |
| Країна виробник | Польща |






