з 21 квітня по 30 травня 2026 року
Країна виробник: КНР
ШхДхВ: 38 x 38 x 46 см
Діаметр, см: ⌀29
Табурет Balance у скандинавському стилі
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Скандинавський табурет з гнутими ніжками. Ми використовуємо технологію гнуття деревини, щоб створити меблі, які слугуватимуть десятиліттями. Наш табурет поєднує в собі просту конструкцію та дивовижну функціональність. Зігнуті L-подібні ніжки, дозволяють складати табурети один на одний до 8 шт., таким чином економлячі ваш простір.
| Тип | Табурет |
| Вид | Кухонні |
| Ніжки | Вигнуті |
| Матеріал каркаса | Пресована фанера |
| Ширина, см | 38 см |
| Довжина, см | 38 см |
| Висота, см | 46 см |
| Діаметр, см | 29 |
| Країна виробник | КНР |

