Каталог товарів

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт RoNi.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Вітрини, стелажі, книжкові шафи Signal

Код товару

Назва товару

Ціна

Код товару: 9116

Стелаж Signal Loras R1 Дуб/Чорний

Стелаж Signal Loras R1 Дуб/Чорний - це стильний і функціональний предмет меблів, який ідеально підходить для інтер'єру, оформленого в стилі лофт.

Країна виробник: Польща

8 072 грн.

Код товару: 9118

Стелаж Signal Loras R2 Дуб/Чорний

Стелаж Signal Loras R2 Дуб/Чорний - це стильний і функціональний предмет меблів, який ідеально підходить для інтер'єру, оформленого в стилі лофт.

Країна виробник: Польща

6 447 грн.

Код товару: 9119

Стелаж Signal Matis A Дуб

Стелаж Signal Matis A Дуб - стильна і функціональна модель з 4-а відкритими полками, яка відмінно доповнить інтер'єри, оформлені в сучасних стилях.

Країна виробник: Польща

1 374 грн.

Код товару: 9136

Стелаж Olsen A Signal Дуб/Білий

Стелаж Olsen A Signal Дуб/Темно-коричневий - стильна і функціональна модель з 4-а відкритими полицями, яка відмінно доповнить інтер'єри, оформлені в сучасних стилях. Стійкий і функціональний стелаж підійде для вітальні або офісу.
1 Відгук.

Країна виробник: Польща

1 671 грн.

Код товару: 9168

Стелаж Signal Tablo R3 Дуб/Темно-коричневий

Стелаж Signal Tablo R3 Дуб/Темно-коричневий - стильна і елегантна модель, яка привертає увагу сучасним дизайном і високою якістю виконання. Стелаж ідеально доповнить вітальні, кабінети або офіси оформлені в стилях лофт, мінімалістичний.

Країна виробник: Польща

1 409 грн.

Код товару: 9170

Стелаж Signal Tablo R4 Дуб/Темно-коричневий

Стелаж Signal Tablo R4 Дуб/Темно-коричневий - стильна і елегантна модель, яка привертає увагу сучасним дизайном і високою якістю виконання. Стелаж ідеально доповнить вітальні, кабінети або офіси оформлені в стилях лофт, мінімалістичний.

Країна виробник: Польща

1 820 грн.

Код товару: 9171

Стелаж Signal Tablo R5 Дуб/Темно-коричневий

Стелаж Signal Tablo R5 Дуб/Темно-коричневий - стильна і елегантна модель, яка привертає увагу сучасним дизайном і високою якістю виконання. Стелаж ідеально доповнить вітальні, кабінети або офіси оформлені в стилях лофт, мінімалістичний.

Країна виробник: Польща

2 179 грн.

Стелаж Signal Loras R3 Дуб/Чорний Новинка

Код товару: 10547

Стелаж Signal Loras R3 Дуб/Чорний

Стелаж Signal Loras R3 - це стильний і функціональний предмет меблів, який ідеально підходить для інтер'єру, оформленого в стилі лофт.

Країна виробник: Польща

5 543 грн.

Стелаж Signal Loras R4 Дуб/Чорний Новинка

Код товару: 10562

Стелаж Signal Loras R4 Дуб/Чорний

Стелаж Signal Loras R4 - це стильний і функціональний предмет меблів, який ідеально підходить для інтер'єру, оформленого в стилі лофт.

Країна виробник: Польща

4 402 грн.

Стелаж Signal Timo A Дуб Білий Новинка

Код товару: 10580

Стелаж Signal Timo A Дуб Білий

Стелаж Signal Timo A стильна і елегантна модель, яка привертає увагу сучасним дизайном і високою якістю виконання. Стелаж ідеально доповнить вітальні, кабінети або офіси оформлені в стилях лофт, мінімалістичний.

Країна виробник: Польща

979 грн.