з 22 квітня по 30 квітня 2026 року
Країна виробник: Польща
ШхДхВ: 90 x 160-240 x 75 см
Стіл обідній розкладний ARMANDO 160(240)*90 білий / чорний ARMANDOBC160
Товар під замовлення , 21 робочий день
Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта
Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком
Стіл Armando – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату відтінок вишуканого дизайну.
| Матеріал корпуса | Метал |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 12 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Ширина, см | 90 см |
| Довжина, см | 160 - 240 см |
| Висота, см | 75 см |
| Країна виробник | Польща |





