Стіл Armando – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату вишуканий дизайн.
| Матеріал корпуса | Метал |
| Особливості | Розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Кількість персон | 12 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Довжина, см | 160 - 240 см |
| Глибина, см | 90 см |
| Висота, см | 75 см |
| Країна виробник | Польща |





